Zespół

Nasz zespół

null

Magdalena Markiewicz

Kierownik ds. Projektów CFI

Ukończyła studia doktoranckie w Szkole Głównej Handlowej w zakresie nauk ekonomicznych, prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim, ekonomię w Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania oraz rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.
Od ponad dziesięciu lat zajmuje się doradztwem gospodarczym i prawnym oraz pozyskiwaniem funduszy na inwestycje dla przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji naukowych.
Kierowała realizacją licznych projektów dofinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

null

Michał Karpiuk

kierownik projektów CFI

Absolwent programu podwójnego dyplomu CEMS Master in International Management na Stockholm School of Economics i Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Metod Ilościowych w Ekonomii i Systemów Informacyjnych na SGH.
Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w obszarze konsultingu i ekonomii, m.in. w sztokholmskim PwC i w Departamencie Strategii Sandvik w Sztokholmie. W warszawskim think tanku WiseEuropa realizował projekty w obszarze cyfryzacji, makroekonomii, czy polityki zagranicznej.

null

Oskar Muturi

doradca ds. inwestowania w nieruchomości

Absolwent American International School of Bucharest, British School of Warsaw, TOIT.
Doświadczenie sprzedażowe zdobywał pracując przez trzy lata w zagranicznej firmie finansowej w Warszawie i Szanghaju. Posiadacz własnego portfela mieszkań na wynajem.

null

Artur Felakowski

doradca ds. inwestowania w nieruchomości

Doradca inwestycyjny z ponad 10-letnim doświadczeniem, zdobytym m.in. w jednym z największych polskich banków. Aktywnie działał również na międzynarodowym rynku finansowym – w Chinach realizował projekt szkoleniowy dla branży finansowej.
Rynek nieruchomości poznał pracując w branży budowlanej i deweloperskiej.
Absolwent Instytutu Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego.

null

Jakub Pańta

doradca ds. inwestowania w nieruchomości

Absolwent Wydziału Zarządzania i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim.
Doświadczenia w pracy z klientem w różnych obszarach inwestowania zbiera od 2015 roku. Z rynkiem nieruchomości związany jest od 3 lat.
Zainspirowany założycielem Mzuri - Sławkiem Muturi - dąży do osiągnięcia wolności finansowej.

null

Paweł Kurpiński

Opieka nad Klientami Portfelowymi i współpraca z Partnerami

Absolwent Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych oraz Zarządzania i Marketingu warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej. Studiował także na Uniwersytecie Ekonomicznym w Wiedniu. Z rynkiem finansów, inwestycji i nieruchomości związany od samego początku kariery zawodowej m.in. poprzez pracę dla największych firm doradztwa finansowego w Polsce.

Dane z rynku najmu... Raport Indeks Mzuri za darmo.