Zespół

null

Artur Kaźmierczak

prezes zarządu
spółek Mzuri CFI

Współwłaściciel Grupy Mzuri, prezes zarządu spółek Mzuri CFI i członek zarządu Mzuri Investments, posiadacz portfela mieszkań na wynajem.
Przed dołączeniem do Mzuri był związany z PwC, Deloitte, Andersen Business Consulting i Arthur Andersen.
Absolwent Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego oraz Uniwersytetu Maastricht w Holandii. Jest członkiem Rady Programowej Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami oraz członkiem Rady Nadzorczej notowanej na GPW spółki KBJ S.A.

null

Jan Dziekoński

prezes zarządu
Mzuri Investments

Współzałożyciel spółki Mzuri Investments, w ramach której zbudował pierwszy zespół inwestycyjny. Jest również posiadaczem własnego portfela mieszkań na wynajem, zarządzanego przez Mzuri.
Przed dołączeniem do Mzuri był wicedyrektorem w dziale doradztwa biznesowego w PwC oraz doradcą strategicznym w Roland Berger Strategy Consultants.
Absolwent Szkoły Głównej Handlowej.

null

Anna Gałązka

kierownik projektów CFI

Absolwentka Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych oraz Zarządzania warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej. Doświadczenie w obszarze rynku nieruchomości zdobywała w dziale doradztwa biznesowego PwC, gdzie brała udział w projektach dotyczących m.in. optymalnego zagospodarowania przestrzennego nieruchomości, przeglądu procesów realizacji funkcji zarządzania nieruchomościami oraz studiów wykonalności inwestycji wraz z oceną opłacalności i ryzyka finansowego.

null

Michał Karpiuk

kierownik projektów CFI

Absolwent programu podwójnego dyplomu CEMS Master in International Management na Stockholm School of Economics i Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Metod Ilościowych w Ekonomii i Systemów Informacyjnych na SGH.
Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w obszarze konsultingu i ekonomii, m.in. w sztokholmskim PwC i w Departamencie Strategii Sandvik w Sztokholmie. W warszawskim think tanku WiseEuropa realizował projekty w obszarze cyfryzacji, makroekonomii, czy polityki zagranicznej.

null

Magdalena Markiewicz

Kierownik ds. Projektów CFI

Ukończyła studia doktoranckie w Szkole Głównej Handlowej w zakresie nauk ekonomicznych, prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim, ekonomię w Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania oraz rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.
Od ponad dziesięciu lat zajmuje się doradztwem gospodarczym i prawnym oraz pozyskiwaniem funduszy na inwestycje dla przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji naukowych.
Kierowała realizacją licznych projektów dofinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

null

Artur Felakowski

doradca ds. inwestowania w nieruchomości

Doradca inwestycyjny z ponad 10-letnim doświadczeniem, zdobytym m.in. w jednym z największych polskich banków. Aktywnie działał również na międzynarodowym rynku finansowym – w Chinach realizował projekt szkoleniowy dla branży finansowej.
Rynek nieruchomości poznał pracując w branży budowlanej i deweloperskiej.
Absolwent Instytutu Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego.

null

Oskar Muturi

doradca ds. inwestowania w nieruchomości

Absolwent American International School of Bucharest, British School of Warsaw, TOIT.
Doświadczenie sprzedażowe zdobywał pracując przez trzy lata w zagranicznej firmie finansowej w Warszawie i Szanghaju. Posiadacz własnego portfela mieszkań na wynajem.

null

Jakub Pańta

doradca ds. inwestowania w nieruchomości

Absolwent Wydziału Zarządzania i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim.
Doświadczenia w pracy z klientem w różnych obszarach inwestowania zbiera od 2015 roku. Z rynkiem nieruchomości związany jest od 3 lat.
Zainspirowany założycielem Mzuri - Sławkiem Muturi - dąży do osiągnięcia wolności finansowej.

Skontaktuj się z nami