Zespół

Nasz zespół

null

Jan Dziekoński

prezes zarządu
Mzuri Investments

Prezes Mzuri Investments, które w 2013 zakładał wraz ze Sławkiem Muturi. Odpowiada za obszar inwestycji w Grupie Mzuri, zarządzając zespołem 40 osób, które nabyły już ponad 1400 mieszkań i 20 budynków przeznaczonych na wynajem, jak i obszar inwestowania grupowego. Przed dołączeniem do Mzuri był wicedyrektorem w dziale doradztwa biznesowego w PwC oraz kierownikiem projektów w Roland Berger Strategy Consultants. Łącznie posiada dwunastoletnie doświadczenie zawodowe. Jest również posiadaczem własnego portfela mieszkań na wynajem, zarządzanego przez Mzuri. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej.

null

Magdalena Markiewicz

Kierownik ds. Projektów CFI

Ukończyła studia doktoranckie w Szkole Głównej Handlowej w zakresie nauk ekonomicznych, prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim, ekonomię w Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania oraz rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.
Od ponad dziesięciu lat zajmuje się doradztwem gospodarczym i prawnym oraz pozyskiwaniem funduszy na inwestycje dla przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji naukowych.
Kierowała realizacją licznych projektów dofinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

null

Anna Gałązka

kierownik projektów CFI

Absolwentka Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych oraz Zarządzania warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej. Doświadczenie w obszarze rynku nieruchomości zdobywała w dziale doradztwa biznesowego PwC, gdzie brała udział w projektach dotyczących m.in. optymalnego zagospodarowania przestrzennego nieruchomości, przeglądu procesów realizacji funkcji zarządzania nieruchomościami oraz studiów wykonalności inwestycji wraz z oceną opłacalności i ryzyka finansowego.

null

Michał Karpiuk

kierownik projektów CFI

Absolwent programu podwójnego dyplomu CEMS Master in International Management na Stockholm School of Economics i Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Metod Ilościowych w Ekonomii i Systemów Informacyjnych na SGH.
Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w obszarze konsultingu i ekonomii, m.in. w sztokholmskim PwC i w Departamencie Strategii Sandvik w Sztokholmie. W warszawskim think tanku WiseEuropa realizował projekty w obszarze cyfryzacji, makroekonomii, czy polityki zagranicznej.

null

Oskar Muturi

doradca ds. inwestowania w nieruchomości

Absolwent American International School of Bucharest, British School of Warsaw, TOIT.
Doświadczenie sprzedażowe zdobywał pracując przez trzy lata w zagranicznej firmie finansowej w Warszawie i Szanghaju. Posiadacz własnego portfela mieszkań na wynajem.

null

Artur Felakowski

doradca ds. inwestowania w nieruchomości

Doradca inwestycyjny z ponad 10-letnim doświadczeniem, zdobytym m.in. w jednym z największych polskich banków. Aktywnie działał również na międzynarodowym rynku finansowym – w Chinach realizował projekt szkoleniowy dla branży finansowej.
Rynek nieruchomości poznał pracując w branży budowlanej i deweloperskiej.
Absolwent Instytutu Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego.

null

Jakub Pańta

doradca ds. inwestowania w nieruchomości

Absolwent Wydziału Zarządzania i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim.
Doświadczenia w pracy z klientem w różnych obszarach inwestowania zbiera od 2015 roku. Z rynkiem nieruchomości związany jest od 3 lat.
Zainspirowany założycielem Mzuri - Sławkiem Muturi - dąży do osiągnięcia wolności finansowej.

null

Paweł Kurpiński

Opieka nad Klientami Portfelowymi i współpraca z Partnerami

Absolwent Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych oraz Zarządzania i Marketingu warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej. Studiował także na Uniwersytecie Ekonomicznym w Wiedniu. Z rynkiem finansów, inwestycji i nieruchomości związany od samego początku kariery zawodowej m.in. poprzez pracę dla największych firm doradztwa finansowego w Polsce.

Dane z rynku najmu... Raport Indeks Mzuri za darmo.