Mzuri Crowdfund Investing (Mzuri CFI) to sprawdzony koncept oparty na idei crowdfundingu, czyli inwestowania grupowego, który umożliwia inwestowanie w nieruchomości nawet osobom dysponującym relatywnie niewielkim kapitałem. Wystarczy 10.000 zł by móc czerpać korzyści z inwestowania w mieszkania na wynajem. Jest on realizowany poprzez powoływanie inwestycyjnych spółek celowych, takich jak np. Mzuri CFI Śląsk, czy Mzuri CFI 11, do których inwestorzy dołączają jako udziałowcy.

W marcu rozpoczniemy kolejny nabór inwestorów do Mzuri CFI Śląsk!
W pierwszych trech transzach do spółki dołączyło ponad 120 inwestorów, którzy wnieśli do niej niemal 6 mln zł kapitału. Prognozujemy, że Mzuri CFI Śląsk osiągnie zysk na poziomie ok. 7% rocznie. Aby dowiedzieć się, jak dołączyć do spółki pobierz pakiet inwestora.

Prowadzimy również nabór inwestorów do Mzuri CFI 2!
W poprzednim roku obrotowym spółka osiągnęła zysk na poziomie 6,9%. Aby dowiedzieć się więcej pobierz pakiet inwestora..


Każda ze spółek może mieć nieco odmienną strategię inwestowania:


  • zakup i remont kamienicy w celu sprzedaży mieszkań (to jest strategia pierwszej spółki Mzuri CFI 1, Mzuri CFI 4, Mzuri CFI 6 oraz Mzuri CFI 11),
  • zakup i remont kamienicy w celu długoterminowego wynajmu mieszkań,
  • zlecenie budowy nowej czynszówki w celu sprzedaży mieszkań,
  • zlecenie budowy nowej czynszówki w celu długoterminowego wynajmu mieszkań,
  • budowa portfela mieszkań na wynajem w celu regularnego wypłacania zysków z czynszu najmu (to jest strategia drugiej spółki Mzuri CFI 2)
  • flipping mieszkań połączony z budową portfela mieszkań na wynajem, re-inwestowanie zysków przez kilka lat w celu pomnożenia majątku, rozpoczęcie wypłacania zysków po okresie zakumulowania kapitału (to jest strategia trzeciej spółki Mzuri CFI Alfa)
  • rewitalizacja tkanki miejskiej - długoterminowa strategia budowy portfela kamienic i ich stopniowej rewitalizacji w określonym mieście (to jest strategia realizowana przez Mzuri CFI Łódź oraz Mzuri CFI Śląsk)
  • inne przykłady strategii, możliwe również wykorzystanie kilku z powyższych strategii w jednym modelu


Ponadto Mzuri CFI prowadzi na zlecenie zamknięte grupy inwestycyjne. Określona grupa inwestorów lub instytucja reprezentująca grupę inwestorów może zgłosić się do nas w celu uruchomienia dedykowanego modelu inwestycyjnego Mzuri CFI.

Zapisz się do naszego newslettera a będziesz informowany na bieżąco o nowych możliwościach inwestowania!

Zostaw kontakt – oddzwonimy do Ciebie
 

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mzuri Sp. z o.o. Al. Niepodległości 221 lok. 1 02-087 Warszawa, na potrzeby wiadomości e-mail. Nadmieniam, iż jestem świadomy/a przysługujących mi praw wynikających z przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922.), w szczególności, iż mam prawo wglądu do swoich danych, do ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania. Dane zbierane są w celach marketingowych.Dziękujemy! Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h

Skontaktuj się z nami