Mzuri CFI Kujawsko-Pomorskie

Mzuri CFI Kujawsko-Pomorskie zrealizuje inwestycję polegającą na wybudowaniu budynku położonego na działce w centrum  Bydgoszczy przy ul. Tadeusza Kościuszki 13.

W jej ramach powstanie łącznie 35 nowych lokali mieszkalnych, których sprzedaż już rozpoczęliśmy. (Strona inwestycji)

Zrealizowany zysk ze sprzedaży, wraz z zainwestowanym kapitałem, spółka wypłaci Wspólnikom.

Spółka prognozuje wypłatę zysków na poziomie ok. 10% średniorocznie (a więc ok. 16% w czasie trwania projektu).

Inwestorzy otrzymają zwrot całości zainwestowanego kapitału oraz zysk po ok. 19 miesiącach.

Aby dowiedzieć się więcej o korzyściach z inwestycji w Mzuri CFI Kujawsko-Pomorskie oraz jej sposobie działania, zobacz prezentację spółki.

Jak w praktyce działa Mzuri CFI Kujawsko-Pomorskie?

Wpłata kapitału

Inwestujesz minimum 10 000 zł i zostajesz udziałowcem spółki.
Uwaga! Kto pierwszy ten lepszy! Zbieramy tylko ok. 3 mln zł.

Budowa lokali mieszkalnych i sprzedaż

Zakontraktowanie budynku przy ul. Kościuszki w Bydgoszczy, budowa 35 mieszkań i sprzedaż ich inwestorom, zainteresowanym czerpaniem zysków z najmu.

Wypłata zysku i likwidacja spółki

Rozliczenie projektu, wypłata zysku wspólnikom i likwidacja spółki Mzuri CFI Kujawsko-Pomorskie.

Inwestycja w samym centrum dynamicznie rozwijającej się Bydgoszczy

Budynek przy ul. Tadeusza Kościuszki 13 to lokalizacja w centrum miasta, 20min piechotą od Starego Rynku, liczne punkty usługowe w okolicy przedszkole i park w promieniu 500m. Ostatnia tego typu wolna działka w Bydgoszczy!

Według serwisu bankier.pl, bydgoski rynek nieruchomości zanotował w ubiegłym roku najwyższy wzrost cen najmu w Polsce: 6,6% w skali roku!

Jak pokazują oficjalne dane NBP, ceny transakcyjne na rynku pierwotnym wzrosły w przeciągu ostatniego roku o ok. 9,8%, czyli więcej niż w Warszawie (9,2%) i tyle samo co w Gdańsku (9,9%).

Chcesz zainwestować z nami? Napisz do nas!

Administratorem Państwa danych osobowych jest Mzuri Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Niepodległości 221/1, NIP: 1132868291.

więcej

Przekazane dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak będzie to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: odo@mzuri.pl. Więcej w naszej Polityce prywatności.

mniej