Mzuri CFI Kujawsko-Pomorskie

Mzuri CFI Kujawsko-Pomorskie to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, do której inwestorzy mogą przystępować jako wspólnicy. Spółka zrealizuje inwestycję polegającą na zakontraktowaniu budowy budynku położonego na działce w centrum  Bydgoszczy przy ul. Tadeusza Kościuszki. W jej ramach powstanie łącznie 35 nowych lokali mieszkalnych, które spółka sprzeda, a zrealizowany zysk (wraz z zainwestowanym kapitałem) wypłaci Wspólnikom.

Spółka prognozuje wypłatę zysków na poziomie ok. 10% średniorocznie (a więc ok. 16% w czasie trwania projektu). Inwestorzy otrzymają zwrot całości zainwestowanego kapitału oraz zysk po ok. 19 miesiącach.

Minimalna inwestycja w Mzuri CFI Kujawsko-Pomorskie to 10 000 zł. Część zainwestowanej kwoty inwestor wnosi w formie kapitału (z którego wypłacane są dywidendy), a część w formie pożyczki udzielanej Spółce (z tytułu której otrzymuje odsetki). Inwestorzy, którzy będą chcieli nabyć lokale w przedsprzedaży otrzymają dodatkowe korzyści.

Deklaracje przystąpienia do Mzuri CFI Kujawsko-Pomorskie przyjmujemy do momentu zebrania pełnej kwoty wymaganej do przeprowadzenia inwestycji, tj. ok. 3 mln zł – kto pierwszy ten lepszy.

Aby dowiedzieć się więcej o korzyściach z inwestycji w Mzuri CFI Stolica oraz jej sposobie działania, zobacz prezentację spółki.

Jak w praktyce działa Mzuri CFI Kujawsko-Pomorskie?

Wpłata kapitału

Inwestujesz minimum 10 000 zł i zostajesz udziałowcem spółki.
Uwaga! Kto pierwszy ten lepszy! Zbieramy tylko ok. 3 mln zł.

Budowa lokali mieszkalnych i sprzedaż

Zakontraktowanie budynku przy ul. Kościuszki w Bydgoszczy, budowa 35 mieszkań i sprzedaż ich inwestorom, zainteresowanym czerpaniem zysków z najmu.

Wypłata zysku i likwidacja spółki

Rozliczenie projektu, wypłata zysku wspólnikom i likwidacja spółki Mzuri CFI Kujawsko-Pomorskie.

Zainteresowany podobnymi inwestycjami?
Napisz do nas!

Administratorem Państwa danych osobowych jest Mzuri Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Niepodległości 221/1, NIP: 1132868291.

więcej

Przekazane dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak będzie to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: odo@mzuri.pl. Więcej w naszej Polityce prywatności.

mniejSkontaktuj się z nami