Mzuri CFI 4

Mzuri CFI 4 – inwestowanie w nieruchomości

Spółka Mzuri CFI 4 realizuje strategię deweloperską, polegającą na remoncie i rozbudowie trzech budynków – dwóch w Warszawie i jednego w Lublinie. Poszczególne lokale w tych budynkach zostaną wykończone i wyposażone pod kątem wynajmu, a następnie sprzedane inwestorom zainteresowanym posiadaniem portfela mieszkań na wynajem.
Spółka zamknęła zbieranie kapitału we wrześniu 2016 r. Łącznie zebrano 6,3 mln zł.

Jak w praktyce działa Mzuri CFI 4?

Wpłata kapitału

Inwestujesz minimum 10 000 zł i zostajesz udziałowcem spółki.

Budowa lokali mieszkalnych i sprzedaż

Specjaliści z Mzuri Investments zakupią i wyremontują starannie wybrane nieruchomości.

Wypłata zysku i likwidacja spółki

Rozliczenie projektu, wypłata zysku wspólnikom i likwidacja spółki Mzuri CFI 4.

Zainteresowany podobnymi inwestycjami?
Napisz do nas!

Administratorem Państwa danych osobowych jest Mzuri Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Niepodległości 221/1, NIP: 1132868291.

więcej

Przekazane dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak będzie to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: odo@mzuri.pl. Więcej w naszej Polityce prywatności.

mniej