Mzuri CFI Alfa

Mzuri CFI Alfa – inwestowania grupowe

Mzuri CFI Alfa była jedną z pierwszych spółek inwestowania grupowego Mzuri CFI, założoną w 2015 roku. Spółka nabywa mieszkania do remontu, a po jego zakończeniu wynajmuje i sprzedaje gotowe lokale generujące przychody z najmu. Zysk ze sprzedaży nieruchomości w całości reinwestuje przez pierwsze 5 lat działalności. Cały zysk spółki z pierwszych 5 lat działalności będzie reinwestowany w rozbudowę jej majątku.

Plan strategiczny dla spółki zakładał, że przyniesie ona inwestorom 50% zysku w ciągu pierwszych pięciu lat. W szóstym roku działalności cały kapitał zostanie wypłacony lub zainwestowany w mieszkania na wynajem, a majątek ten będzie corocznie wypłacał Wspólnikom zysk w postaci dywidendy.

Nabór kapitału do spółki Mzuri CFI Alfa zakończył się w grudniu 2015 roku.

Jak w praktyce działa Mzuri CFI Alfa?

Wpłata kapitału

Minimalna wielkość inwestycji to 10.000 zł. Zbieranie kapitału zakończyło się w grudniu 2015 roku.

Budowa portfela mieszkań i akumulacja kapitału przez 5 lat

Szukamy okazji inwestycyjnych, kupujemy wybrane mieszkania, remontujemy je, a następnie szukamy najemców i sprzedajemy. Cały zysk wygenerowany przez spółkę w ciągu pierwszych 5 lat będzie reinwestowany w rozbudowę majątku.

Wypłata zysków

Spółka po zakończeniu pierwszego okresu inwestycyjnego wypłaci zyski lub zainwestuje je w mieszkania na wynajem, wypłacając regularną dywidendę.

Możliwość zwiększenia kapitału

Przez cały czas masz możliwość zwiększania kwoty, którą inwestujesz. Dzięki temu będziesz otrzymywać coraz większe wypłaty z czynszu najmu.

Łatwe wyjście

Gdy zdecydujesz o wycofaniu zainwestowanego kapitału, możesz sprzedać swoje udziały lub dokonać ich umorzenia.

Zainteresowany podobnymi inwestycjami?
Napisz do nas!
Administratorem Państwa danych osobowych jest Mzuri Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Niepodległości 221/1, NIP: 1132868291.

więcej

Przekazane dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak będzie to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: odo@mzuri.pl. Więcej w naszej Polityce prywatności.

mniej