Mzuri CFI 11

Mzuri CFI 11 – inwestowanie w nieruchomości Warszawa

Mzuri CFI 11 powtarza strategię inwestycyjną zrealizowaną z powodzeniem przez spółkę Mzuri CFI 1, tj.  zakup i remont budynków w celu utworzenia w nich mieszkań na wynajem i ich sprzedaży.

Spółka przeprowadzi remont i nadbudowę kamienicy zlokalizowanej na warszawskiej Pradze przy ul. Kordeckiego 27.

Oczekiwana stopa zwrotu z to ok. 10% w stosunku rocznym, a planowany czas trwania inwestycji to ok. 14 miesięcy.

Spółka zakończyła nabór kapitału w październiku 2018 r.

Jak w praktyce działa Mzuri CFI 11?

Wpłata kapitału

Inwestujesz minimum 10 000 zł i zostajesz udziałowcem spółki.
Uwaga! Okres zbierania kapitału zakończył się.

Zakup budynku, remont i sprzedaż

Zakup kamienicy przy ul. Kordeckiego w Warszawie, remont budynku, wydzielenie mieszkań i sprzedaż ich inwestorom, zainteresowanym czerpaniem zysków z najmu.

Wypłata zysku i likwidacja spółki

Rozliczenie projektu, wypłata zysku wspólnikom i likwidacja spółki Mzuri CFI 11.

Zainteresowany podobnymi inwestycjami?
Napisz do nas!
Administratorem Państwa danych osobowych jest Mzuri Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Niepodległości 221/1, NIP: 1132868291.

więcej

Przekazane dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak będzie to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: odo@mzuri.pl. Więcej w naszej Polityce prywatności.

mniej