Zespół Mzuri CFI

Poznaj zespół Mzuri CFI

Natalia Muturi

Prezeska Mzuri CFI

O mnie

Od 6 lat związana z Grupą Mzuri – przez 3 lata jako dyrektor sprzedaży usług zarządzania najmem, przez kolejne 2 lata tworzyła od podstaw dział HR dla 200 współpracowników Grupy Mzuri.


Obecnie dyrektor zarządzająca odpowiedzialna za sprzedaż usług zarządzania najmem, marketing i dział HR. W międzyczasie została także członkiem Rady Nazdorczej w Mzuri i Mzuri Investments.


Od 2017 r. wiceprezeska Stowarzyszenia Wazuri, którego celem jest budowanie wolności finansowej współpracowników Mzuri w modelu podobnym do rentierskich spółek CFI.

 

Absolwentka Queen Mary University of London i studiów podyplomowych na Akademii Leona Koźmińskiego.

 

Inwestuje w nieruchomości od 2010 roku.

Magdalena Markiewicz

Kierownik ds. Projektów CFI

O mnie

Ukończyła studia doktoranckie w Szkole Głównej Handlowej w zakresie nauk ekonomicznych, prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim, ekonomię w Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania oraz rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Od ponad dziesięciu lat zajmuje się doradztwem gospodarczym i prawnym oraz pozyskiwaniem funduszy na inwestycje dla przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji naukowych. Kierowała realizacją licznych projektów dofinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Oskar Muturi

Lider zespołu ds. inwestowania w nieruchomości

O mnie

Absolwent American International School of Bucharest, British School of Warsaw, TOIT.
Doświadczenie sprzedażowe zdobywał pracując przez trzy lata w zagranicznej firmie finansowej w Warszawie i Szanghaju. Posiadacz własnego portfela mieszkań na wynajem.

Artur Felakowski

Doradca ds. inwestowania w nieruchomości

O mnie

Doradca inwestycyjny z ponad 10-letnim doświadczeniem, zdobytym m.in. w jednym z największych polskich banków. Aktywnie działał również na międzynarodowym rynku finansowym – w Chinach realizował projekt szkoleniowy dla branży finansowej.
Rynek nieruchomości poznał pracując w branży budowlanej i deweloperskiej.
Absolwent Instytutu Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego.

Patryk Protas

Doradca ds. inwestowania w nieruchomości

O mnie

Idea wolności finansowej poprzez inwestowanie w nieruchomości jest mu znana od 11 roku życia za sprawą Sławka Muturi. Wcześnie zaczął też budować własną niezależność: w wieku 19 lat wyjechał do Monachium gdzie zbudował swoją firmę, która obecnie działa już 5-ty rok. Po tym, jak jego firma okazała się sukcesem postanowił wrócić do Polski w pogoni za marzeniem pracy przy dużych eventach muzycznych. Pracował przy logistyce największych eventów w Polsce oraz Europie (festiwale, koncerty, programy telewizyjne).

W Mzuri, gdzie w końcu może realizować się w rynku nieruchomości na wynajem, pracuje od ponad roku.

Jakub Pańta 

Specjalista ds. inwestowania w nieruchomości

O mnie

Absolwent Wydziału Zarządzania i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim.
Doświadczenia w pracy z klientem w różnych obszarach inwestowania zbiera od 2015 roku. Z rynkiem nieruchomości związany jest od 3 lat.
Zainspirowany założycielem Mzuri - Sławkiem Muturi - dąży do osiągnięcia wolności finansowej.

Igor Bielicki

Doradca ds. inwestowania w nieruchomości

O mnie

Zainspirowany ideą wolności finansowej dąży do zbudowania dochodu pasywnego w postaci mieszkań na wynajem. Z rynkiem nieruchomości związany od 7 lat. Doświadczony zawodowo również w branży gastronomicznej na polu zarządzania rodzinnym biznesem. Prywatnie od dziecka profesjonalnie zajmował się piłką nożną oraz muzyką w zakresie jej twórczości.

Jakub Wójciak

Doradca ds. inwestowania w nieruchomości

O mnie

Zainspirowany wizją wolności finansowej po przeczytaniu w młodym wieku książki Roberta Kiyosakiego, oraz Sławka Muturi.

Samouk, pracujący w przeróżnych branżach, od odnawialnych źródeł energii po IT w Polsce i Wielkiej Brytanii.

Aktualnie od trzech lat poszerzający wiedzę na temat rynku nieruchomości, propagując wizję wolności finansowej poprzez pomoc w budowaniu dochodów pasywnych.

Prywatnie, pasjonat motoryzacji, sportów ekstremalnych oraz rozwoju osobistego.

Łukasz Bartoszuk

Doradca ds. inwestowania w nieruchomości

O mnie

Absolwent finansów i rachunkowości oraz psychologii w zarządzaniu na Akademii Leona Koźmińskiego. Przed rozpoczęciem pracy w Grupie Mzuri był dyrektorem hotelu Waw Hotel.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Mzuri CFI Portfel Mieszkań 2020?

Napisz do nas: