Mzuri CFI Stolica

Mzuri CFI Stolica – mieszkania na wynajem Warszawa

Mzuri CFI Stolica jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, do której inwestorzy mogą przystępować jako wspólnicy. Spółka kupuje nowe lub gruntownie wyremontowane mieszkania na wynajem w Warszawie i Krakowie, następnie przeprowadza ich wykończenie (jeżeli były kupione w stanie deweloperskim), a w końcu je wynajmuje lub sprzedaje.

Mzuri CFI Stolica prognozuje wypłatę zysków na poziomie ok. 8% średniorocznie (w scenariuszu bazowym) oraz zwrot całości zainwestowanego kapitału najpóźniej po 5 latach. W czwartym i piątym roku obrotowym spółka zamierza sprzedać posiadane nieruchomości, a zrealizowany zysk wypłacić inwestorom. Co za tym idzie, zyski inwestorów pochodzą z wynajmu oraz sprzedaży mieszkań.

Minimalna inwestycja w Mzuri CFI Stolica to 10 000 zł. Część zainwestowanej kwoty inwestor wnosi w formie kapitału (z którego wypłacane są dywidendy), a część w formie pożyczki udzielanej Spółce (z tytułu której otrzymuje odsetki).

Inwestowanie w Mzuri CFI Stolica jest dostępne jedynie na platformie crowdfundingowej Social.Estate.

Jak w praktyce działa Mzuri CFI Stolica?

Wpłata kapitału

Inwestujesz minimum 10 000 zł – 50% w postaci kapitału, 50% w formie pożyczki.
Nabór zakończy się 16 czerwca 2019 roku.

Zakup nieruchomości

Kupujemy nowe lub gruntownie wyremontowane mieszkania w Warszawie i Krakowie (małą część kapitału przeznaczymy na zakupy w innych miastach).

Wypłata zysku i likwidacja spółki

Wynajem i w końcu sprzedaż mieszkań – Zakupione mieszkania pozostaną w portfelu spółki i będą wynajmowane przez 5 lat – w IV i V roku zostaną sprzedane.

Zainteresowany podobnymi inwestycjami?
Napisz do nas!
Administratorem Państwa danych osobowych jest Mzuri Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Niepodległości 221/1, NIP: 1132868291.

więcej

Przekazane dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak będzie to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: odo@mzuri.pl. Więcej w naszej Polityce prywatności.

mniej