Filozofia inwestowania z Mzuri CFI

FILOZOFIA MZURI CFI

Maksymalne bezpieczeństwo powierzonego nam kapitału to nasz priorytet

Zależy nam na długofalowym pomnażaniu kapitału, nie na szybkich operacjach, obarczonych zwykle dużym ryzykiem. Unikamy zadłużenia i spekulacji. Jeśli pozornie atrakcyjna inwestycja wzbudza w nas niepewność, wolimy ją odrzucić.

Inwestujemy w wartość, nie prestiż

Nie kusi nas atrakcyjna lokalizacja, luksusowe wykończenia czy walory estetyczne. Nasze inwestycje to okazje poniżej ceny rynkowej, oparte na doskonałej kalkulacji.

Nasz cel to pełna pasywność inwestowania

Zajmiemy się wyszukiwaniem najlepszych okazji, przeprowadzaniem transakcji i remontów, wynajmem lub sprzedażą… za Ciebie! Wiemy, jak pomnażać Twój kapitał, zajmujemy się tym od dwudziestu lat.

Idziemy pod prąd

Nieustannie poszukujemy nisz rynkowych i unikalnych strategii inwestycyjnych. Kto pierwszy, ten lepszy! Dzięki naszej skali możemy być pionierami na rynku. Dzięki temu Ty zarabiasz więcej.

Potęga grupy

Razem możemy osiągnąć więcej! Nie musisz znać się na nieruchomościach, aby zostać deweloperem, zrobić pierwszego flipa lub kupić kamienicę. Inwestowanie grupowe w ramach Mzuri CFI pozwoli Ci bezpiecznie i z zyskiem zrealizować te i inne ambitne projekty.


Inwestuj bez wychodzenia z domu.

Zarabiaj 5 razy więcej niż na lokacie.

Dlaczego warto?

Bezpieczeństwo

Twój kapitał inwestujemy w nieruchomości z wpisem do księgi wieczystej, a Twoje udziały zarejestrowane są przez KRS. Podstawą naszej działalności są nieruchomości, czyli najbezpieczniejsze aktywa do inwestowania.

Zyskowność adekwatna

do ryzyka

Przewidywany zwrot z inwestycji jest wyższy, niż na lokatach bankowych, obligacjach czy w funduszach inwestycyjnych, zachowując niski poziom ryzyka. W zależności od rodzaju spółki osiągany zwrot wynosi od 5% do ponad 10% rocznie.

Siła grupy

Inwestowanie w grupie pozwala Ci na udział w ambitnych i różnorodnych projektach o łącznym budżecie rzędu sześćdziesięciu milionów złotych. Dodatkowo inwestorzy w spółkach Mzuri CFI otrzymują od nas oferty mieszkaniowe z pierwszej ręki oraz mają dostęp do materiałów edukacyjnych o inwestowaniu i regularnych raportów o sytuacji na rynku nieruchomości.

Łatwość inwestowania

W spółkach CFI możesz zacząć inwestować przy wkładzie własnym już od 10 tys. zł. Możesz dokonać tego z dowolnego miejsca na świecie! Wypełnij i prześlij skan podpisanej przedwstępnej umowy objęcia udziałów i prześlij nam pełnomocnictwo sporządzone przez notariusza. W każdej chwili możesz też wycofać swój kapitał, sprzedając swoje udziały. W przypadku braku nabywcy każda spółka ma mechanizm umorzenia udziałów za wynagrodzeniem. *

*W zależności od spółki.

Doświadczenie

Jesteśmy firmą z 20-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Dzięki temu znamy doskonale realia polskiego rynku, wiemy jak i gdzie inwestować Twoje pieniądze z zyskiem. Specjaliści Grupy Mzuri są odpowiedzialni za cały proces inwestycyjny. Inwestorzy nie tracą cennego czasu i nie muszą posiadać eksperckiej wiedzy o nieruchomościach (nie muszą nawet mieszkać w Polsce!).

Transparentność

Na każdym kroku informujemy Cię o działaniach spółki i postępach w inwestycji. Nasi klienci otrzymują dostęp do „Strefy inwestora”, czyli specjalnej strony, na której publikujemy wszystkie informacje o Twojej inwestycji. Strategia każdej spółki jest zdefiniowana i zapisana w umowie spółki już w momencie jej uruchomienia, nie można ich zmienić bez zgody Inwestorów. W skład Zarządu i Rady Nadzorczej nadzorującej inwestycje wchodzą specjaliści rynkowi oraz przedstawiciele Inwestorów indywidualnych.