Mzuri CFI Łódź

Mzuri CFI Łódź – inwestowanie w kamienice

Mzuri CFI Łódź prowadzi nową, ambitną strategię inwestycyjną, która opiera się na wykorzystaniu efektów synergii płynących z zakupu kilku kamienic w wąskim przedziale czasowym w aglomeracji łódzkiej. Misją Mzuri CFI Łódź jest rewitalizacja łódzkiej tkanki mieszkaniowej.

Celem spółki jest budowa portfela nieruchomości poprzez zakup wynajętych kamienic generujących dochód z czynszów, następnie stopniowy remont i podniesienie wartości wybranych budynków, zakończony sprzedażą gotowych lokali lub zatrzymaniem ich w portfelu. Proces ten będzie powtarzany wielokrotnie w celu maksymalizacji zwrotu dla inwestorów.

Dodatkowo spółka zajmuje się rewitalizacją niezamieszkałych kamienic, zabudową wolnych działek, jak i nabywaniem oraz wynajmowaniem pojedynczych mieszkań.

 

Jak w praktyce działa Mzuri CFI Łódź?

Wpłata kapitału

Inwestujesz minimum 10 000 zł i zostajesz udziałowcem spółki.

Zakup budynku i remont

Specjaliści z Mzuri Investments zakupią i wyremontują starannie wybrane nieruchomości na terenie aglomeracji łódzkiej.

Sprzedaż lub wynajem mieszkań

Wyremontowane mieszkania będą wynajęte i sprzedane bądź pozostaną w portfelu spółki.

Regularna wypłata zysku

Spółka będzie regularnie wypłacała dywidendę, począwszy od drugiego roku funkcjonowania, z przeciętną prognozowaną stopą zwrotu 7% w skali roku.

Zainteresowany podobnymi inwestycjami?
Napisz do nas!
Administratorem Państwa danych osobowych jest Mzuri Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Niepodległości 221/1, NIP: 1132868291.

więcej

Przekazane dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak będzie to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: odo@mzuri.pl. Więcej w naszej Polityce prywatności.

mniej