Mzuri CFI 1

Mzuri CFI 1 – inwestowanie w kamienice Łódź

Mzuri CFI 1 jest pierwszą inwestycyjną spółką celową w ramach inicjatywy Mzuri CFI.

W pierwszym etapie spółka nabyła kamienicę w Łodzi na ul. Targowej 55 (tzw. „Stara Targowa”), przeprowadziła jej remont i sprzedała mieszkania z przeznaczeniem na wynajem. Wzrost wartości nieruchomości przełożył się na zysk udziałowców Mzuri CFI 1 w wysokości 30,6% (13,6% w skali roku) po ponad 2 latach funkcjonowania spółki. Wszystkie działania inwestycyjne Mzuri CFI 1 wykonywane były przy założeniu ochrony kapitału udziałowców. Część inwestorów indywidualnych postanowiła zrealizować zysk na tamtym etapie, a pozostali w spółce inwestorzy zaangażowali swój dotychczasowy kapitał ze „Starej Targowej” w realizację drugiego etapu inwestycji – tzw. „Nowej Targowej”.

„Nowa Targowa” to czterokondygnacyjny budynek o powierzchni mieszkalnej 447 m2, który został wybudowany w latach 2017-2018 na działce przylegającej do „Starej Targowej”. Nowy budynek został oddany do użytkowania w maju 2018 r., a poszczególne mieszkania zostały wykończone i wyposażone „pod klucz”. Wszystkie lokale znalazły swoich nabywców jeszcze w 2017 roku, a do oferty najmu trafiły w lipcu 2018 r.

Inwestorzy indywidualni, którzy sfinansowali projekt, uzyskali zwrot na poziomie 19,7 proc. w skali roku przy zaangażowaniu kapitału inwestorów przez 14 miesięcy.

Inwestycje

Łódź, ul. Targowa 55 – „Stara Targowa”

4-piętrowy budynek z mieszkaniami na wynajem o łącznej powierzchni 696 mpowstał na początku XX wieku. W latach 2016-2017 Mzuri CFI 1 przeprowadziło remont generalny obiektu polegający na wymianie wszystkich instalacji wewnętrznych, podłączeniu ciepła miejskiego, odnowieniu wnętrz, ociepleniu elewacji oraz nadbudowaniu poddasza i zagospodarowaniu go na cele mieszkaniowe. Wkrótce po remoncie wszystkie mieszkania znalazły najemców. Na tej inwestycji inwestorzy Mzuri CFI 1 zarobili 13,6% w skali roku.

Kamienica po remoncie.

Prezentacja 3D gotowych mieszkań.

Film z remontu kamienicy.

Łódź, ul. Targowa 55 – „Nowa Targowa”

Nowopowstały w 2018 roku, 3-piętrowy budynek z mieszkaniami na wynajem o łącznej powierzchni mieszkaniowej 447 m2. Lokale na ostatnim piętrze wyposażone są w antresole z bezpośrednim doświetleniem światłem dziennym. Mieszkania będą oferowane do najmu w wakacje 2018. Na tej inwestycji inwestorzy Mzuri CFI 1 zarobili 19,7% w skali roku.

Gotowy budynek.

Prezentacja 3D wnętrza budynku

Film z realizacji inwestycji.

Zainteresowany podobnymi inwestycjami?
Napisz do nas!
Administratorem Państwa danych osobowych jest Mzuri Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Niepodległości 221/1, NIP: 1132868291.

więcej

Przekazane dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak będzie to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: odo@mzuri.pl. Więcej w naszej Polityce prywatności.

mniej