Mzuri CFI 6

Mzuri CFI 6 – inwestycje deweloperskie

Spółka Mzuri CFI 6 realizuje strategię deweloperską, polegającą na okazyjnym zakupie nieruchomości (budynki w Krakowie i Warszawie), ich remoncie, wydzieleniu mieszkań, a następnie sprzedaży lokali mieszkalnych przeznaczonych na wynajem.

Spółka zamknęła nabór kapitału na poziomie 5,4 mln zł w czerwcu 2017 r.

Na koniec 2019 r. planowane jest zakończenie całego projektu i wyplata zysku dla inwestorów. Zwrot szacowany jest na poziomie ok. 10% w skali roku.

Jak w praktyce działa Mzuri CFI 6?

Wpłata kapitału

Inwestujesz minimum 10 000 zł i zostajesz udziałowcem spółki.

Zakup budynków, remont i sprzedaż mieszkań

Remont i zabudowa zakupionych nieruchomości, a następnie sprzedaż wydzielone w nich mieszkania inwestorom chcącym czerpać zyski z najmu.

Wypłata zysku i likwidacja spółki

Po zakończonych pracach nastąpi rozliczenie projektu, wypłata zysku wspólnikom i likwidacja spółki Mzuri CFI 6.

Zainteresowany podobnymi inwestycjami?
Napisz do nas!
Administratorem Państwa danych osobowych jest Mzuri Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Niepodległości 221/1, NIP: 1132868291.

więcej

Przekazane dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak będzie to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: odo@mzuri.pl. Więcej w naszej Polityce prywatności.

mniej