Mzuri CFI Posejdon

Mzuri CFI Posejdon

Mzuri CFI Posejdon jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, do której inwestorzy mogą przystępować jako wspólnicy. Przedmiotem działalności Spółki jest w szczególności zakontraktowanie budowy 22 lokali na działce przy ulicy Kurpińskiego 1A w Gdańsku, a następnie sprzedaż wybudowanych kawalerek.

Mzuri CFI Posejdon prognozuje wypłatę zysków na poziomie ok. 10% średniorocznie (w scenariuszu bazowym) oraz zwrot całości zainwestowanego kapitału po około 18 miesiącach. Zyski inwestorów będą pochodziły ze sprzedaży lokali.

Minimalna inwestycja w Mzuri CFI Posejdon to 10 000 zł. Część zainwestowanej kwoty inwestor wnosi w formie kapitału (z którego wypłacane są dywidendy), a część w formie pożyczki udzielanej Spółce (z tytułu której otrzymuje odsetki).

Aby dowiedzieć się więcej o korzyściach z inwestycji w Mzuri CFI Posejdon oraz jej sposobie działania, zobacz prezentację spółki.

Jak w praktyce działa CFI Posejdon?

Wpłata kapitału

Inwestujesz minimum 10 000 zł – 50% w postaci kapitału, 50% w formie pożyczki.

Zakontraktowanie budowy

Wybudowanie 22 lokali na działce przy ulicy Kurpńskiego 1A w Gdańsku.

Wypłata zysku i likwidacja spółki

Rozliczenie projektu, wypłata zysku wspólnikom i likwidacja spółki Mzuri CFI Posejdon.

Rekordowe ceny w Gdańsku!

Adres Kurpińskiego 1A w Gdańsku to świetna lokalizacja, budynek znajduje się tylko 4km od centrum miasta, w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, szkoły, centra sportowe i handlowe.

Rekordowe ceny w Gdańsku! Według danych z Raportu Expandera i Rentier.io (Rynek mieszkaniowy marzec 2019) okazuje się, że w czasie, gdy średnie ceny w Polsce urosły o 3 proc. (listopad 2018-marzec 2019), w Gdańsku mieszkania zdrożały o 21 procent.

Według portalu domiporta.pl, największe wzrosty na tle całego kraju, licząc rok do roku, zanotowano w Gdańsku – skok wyniósł aż 18 proc!

Podobnie, NBP wskazuje, że w 2018 roku ceny transakcyjne na rynku pierwotnym wzrosły o prawie 16%, a na rynku wtórnym o ponad 18%

Zainteresowany podobnymi inwestycjami?
Napisz do nas!
Administratorem Państwa danych osobowych jest Mzuri Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Niepodległości 221/1, NIP: 1132868291.

więcej

Przekazane dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak będzie to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: odo@mzuri.pl. Więcej w naszej Polityce prywatności.

mniej