Mzuri CFI P111

Mzuri CFI P111 – inwestowanie w nieruchomości

Mzuri CFI P111 jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, do której inwestorzy mogą przystępować jako wspólnicy. Przedmiotem działalności Spółki jest w szczególności zakontraktowanie budowy wielokondygnacyjnego budynku z atrakcyjną częścią co-livingową, w którym powstanie 52 lokale. Inwestycja zlokalizowana będzie na działce przy ulicy Partyzantów 111 w Gdańsku, tuż obok jednej z ważniejszych arterii komunikacyjnych Trójmiasta – Alei Grunwaldzkiej. Po zakończeniu budowy Spółka sprzeda wybudowane mikroapartamenty.

Mzuri CFI P111 prognozuje wypłatę zysków na poziomie ok. 10% średniorocznie (w scenariuszu bazowym) oraz zwrot całości zainwestowanego kapitału po około 26 miesiącach. Zyski inwestorów będą pochodziły ze sprzedaży lokali.

Minimalna inwestycja w Mzuri CFI P111 to 10 000 zł. Część zainwestowanej kwoty inwestor wnosi w formie kapitału (z którego wypłacane są dywidendy lub zyski), a część w formie pożyczki udzielanej Spółce (z tytułu której otrzymuje odsetki).

 

Jak w praktyce działa Mzuri CFI P111?

Wpłata kapitału

Inwestujesz minimum 10 000 zł

Zakontraktowanie budowy

Wybudowanie 52 lokale na działce przy ulicy Partyzantów 111 w Gdańsku.

.

Wypłata zysku i likwidacja spółki

Rozliczenie projektu, wypłata zysku wspólnikom i likwidacja spółki Mzuri CFI P111.

Zainteresowany podobnymi inwestycjami?
Napisz do nas!
Administratorem Państwa danych osobowych jest Mzuri Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Niepodległości 221/1, NIP: 1132868291.

więcej

Przekazane dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak będzie to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: odo@mzuri.pl. Więcej w naszej Polityce prywatności.

mniej