Home -> Blog -> Jak inwestować, to w co?

paź 28
pasywny dochód

Jak inwestować, to w co?

Ubiegłe lata przyniosły wiele zmian do otaczającej nas rzeczywistości. Jednak z całą pewnością można stwierdzić, że nie jest to powodem na lekceważenie losu naszej przyszłości, tym bardziej ze względu na rosnącą inflację. Najlepszy sposób na oszczędzanie i zabezpieczenie się na przyszłość to inwestowanie w nieruchomości.

Jak inwestować w nieruchomości? Czy mnie na to stać? 

Inwestycja w nieruchomość w naszej świadomości wiąże się w wysokimi kosztami, ale rozwiązaniem może stać się inwestycja w mieszkanie, a jeżeli dokładniej, inwestowanie w mieszkanie na wynajem. Program inwestowania grupowego daje możliwość bezpiecznego inwestowania z niewielkim kapitałem startowym, bo już od 10 tys. zł. Dzięki naszym portfelom inwestycyjnym, gdzie znajdują się apartamenty i mieszkania inwestycyjne oraz całe kamienice, możesz wejść na rynek nieruchomości przy niewielkim wkładzie własnym. Następnie zajmujemy się wyszukaniem najlepszych okazji,  obsługą najmu oraz dbamy o Twój zwrot z inwestycji.

mieszkanie inwestycyjne

Mechanizm inwestowania udziałowego

Mzuri ma do zaoferowania bezpieczny produkt inwestycyjny w dwóch postaciach – Crowdfunding udziałowy oraz Mzuri CFI Tarcza Antyinflacyjna. Crowdfunding udziałowy pozwala zainwestować z minimalną kwotą wkładu pieniężnego w przedsięwzięcie i daje dochód już po roku  od momentu podpisania aktu notarialnego. Całkiem nowy na rynku polskim, cieszący się popularnością zagranicą (Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Niemcy, Włochy), najprostszy i niewymagający sposób otrzymania pasywnego dochodu w wysokości ok. 7% rocznie.  Z kolei Tarcza Antyinflacyjna działa na zasadach reinwestycji otrzymanych środków, by po 5 latach móc wypłacać dywidendę nawet w wysokości ok. 10% rocznie.

Zalety inwestowania udziałowego w Mzuri CFI

Pierwszą niewątpliwą zaletą inwestowania z nami jest niewielki kapitał startowy. Drugą przemawiającą za współpracą z nami zaletą jest rozproszenie ryzyka. Dzięki temu, że nasze spółki inwestują z reguły w znaczną liczbę mieszkań, pustostan czy konieczność remontu nie wpływają znacząco na przychody. Sytuacja ma się zupełnie inaczej, gdy jest jeden właściciel, który ma dużo mniejszy portfel mieszkań, wtedy jeden pustostan, może znacznie obniżyć zwrot z inwestycji. Trzecią, ale nie mniej ważną, jest obsługa zdalna. Nie musisz wychodzić z domu, aby dołączyć do grona inwestorów i otrzymywać pasywny dochód.

oszczędzania czasu przy inwestycji