Mzuri CFI 1 jest pierwszą inwestycyjną spółką celową w ramach inicjatywy Mzuri CFI. Mzuri CFI 1 poszukiwało atrakcyjnych inwestycyjnie kamienic na terenie Polski, we wszystkich miastach powyżej 100 tys. mieszkańców.

W pierwszym etapie Spółka nabyła kamienicę w Łodzi na ul. Targowej 55 (tzw. "Stara Targowa"), przeprowadziła jej remont i sprzedała mieszkania z przeznaczeniem na wynajem. Wzrost wartości nieruchomości przełożył się na zysk udziałowców Mzuri CFI 1 w wysokości 30,6% (13,6% w skali roku) po ponad 2 latach funkcjonowania Spółki. Wszystkie działania inwestycyjne Mzuri CFI 1 wykonywane były przy założeniu ochrony kapitału udziałowców. Część inwestorów indywidualnych postanowiła zrealizować zysk na tamtym etapie, a pozostali w spółce inwestorzy zaangażowali swój dotychczasowy kapitał ze „Starej Targowej” w realizację drugiego etapu inwestycji, tzw. „Nowej Targowej”.

„Nowa Targowa” to czterokondygnacyjny budynek o powierzchni mieszkalnej 447 m2, który został wybudowany w latach 2017-2018 na działce przylegającej do "Starej Targowej". Nowy budynek został oddany do użytkowania w maju 2018 r., a poszczególne mieszkania zostały wykończone i wyposożone „pod klucz” dla przyszłych najemców. Lokale trafią do oferty najmu w lipcu 2018 r. Wszystkie lokale znalazły swoich nabywców jeszcze w 2017 roku – byli nimi inwestorzy prywatni, którzy nabyli lokale z myślą o ich wynajmowaniu z pomocą Mzuri. Inwestorzy indywidualni, którzy sfinansowali projekt, uzyskali zwrot na poziomie 19,7 proc. w skali roku przy zaangażowaniu kapitału inwestorów przez 14 miesięcy.

Obejrzyj krótki film z historii remontu kamienicy w Łodzi


Zobacz prezentację 3D gotowych mieszkań w kamienicy w Łodzi

Zobacz nieruchomości Mzuri CFI 1Dlaczego inwestorzy zainwestowali z Mzuri CFI 1?

  • Ponadprzeciętne zyski w stosunku do alternatywnych inwestycji osiągnięte poprzez wyszukanie nieruchomości będącej okazją inwestycyjną np. kamienica do remontu, wyremontowaniu i odsprzedaży mieszkań przy równocześnie niskich kosztach własnych.
  • Bezpieczeństwo inwestycji – podjęcie decyzji o zainwestowaniu kapitału zgromadzonego przez Mzuri CFI na stosunkowo bezpiecznym obszarze rynku nieruchomości zostało poprzedzone szczegółową analizą możliwych scenariuszy finansowych oraz ryzyk.
  • Niska bariera wejścia - niski minimalny udział własny, możliwość zainwestowania już od 10.000 zł.  
  • Możliwość pomnażania kapitału nawet jeśli ma się mało kapitału na starcie (niska bariera wejścia).
  • Udział w najbardziej intratnej formie flippingu (kupna i zyskownej sprzedaży kamienic po podniesieniu ich wartości), pomimo relatywnie ograniczonych zasobów finansowych, braku wiedzy i doświadczenia indywidualnego Inwestora.
  • Możliwość zdobycia lub poszerzenia wiedzy nt. rynku nieruchomości w szczególności nt. flippowania nieruchomości.

Udziałowcami Mzuri CFI 1 sp. z o.o. są:

  • Mzuri Investments sp. z o.o.,
  • CrowdFund Investing sp. z o.o. (spółka z Grupy Mzuri).
  • Kilkudziesięciu inwestorów prywatnych


W chwili obecnej Mzuri CFI 1 realizuje kolejną inwestycję, która polega na wybudowaniu nowego obiektu z mieszkaniami na wynajem na wolnym fragmencie działki sąsiadującym z wyremontowaną przez Spółkę kamienicą.


Mzuri CFI 1 w swojej działalności wykorzystuje istniejące kompetencje i zdobyte przez lata doświadczenia Grupy Mzuri:

Mzuri CFI 1 Sp. z o.o., al. Niepodległości 221 lok. 1, 02-087 Warszawa, kapitał zakładowy 1.550.000 zł, NIP 701-045-54-96, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000536250.

Zostaw kontakt – oddzwonimy do Ciebie
 

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mzuri Sp. z o.o. Al. Niepodległości 221 lok. 1 02-087 Warszawa, na potrzeby wiadomości e-mail. Nadmieniam, iż jestem świadomy/a przysługujących mi praw wynikających z przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922.), w szczególności, iż mam prawo wglądu do swoich danych, do ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania. Dane zbierane są w celach marketingowych.Dziękujemy! Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h

Skontaktuj się z nami