Poniżej prezentujemy dwie, w pełni zakończone inwestycje nieruchomościowe Mzuri CFI 1.

Łódź, ul. Targowa 55 - "Stara Targowa"

4-piętrowy budynek z mieszkaniami na wynajem o łącznej powierzchni 696 m2, powstał na początku XX wieku. W latach 2016-2017 Mzuri CFI 1 przeprowadziło remont generalny obiektu polegający na wymianie wszystkich instalacji wewnętrznych, podłączeniu ciepła miejskiego, odnowieniu wnętrz, ociepleniu elewacji oraz nadbudowaniu poddasza i zagospodarowaniu go na cele mieszkaniowe. Wkrótce po remoncie wszystkie mieszkania znalazły najemców. Na tej inwestycji Inwestorzy Mzuri CFI 1 zarobili 13,6% w skali roku.

Link do Google Maps

Obejrzyj krótki film z historii remontu kamienicy w Łodzi

Zobacz prezentację 3D gotowych mieszkań w kamienicy w Łodzi

Stara Targowa 1 Stara Targowa 2


Łódź, ul. Targowa 55 - "Nowa Targowa"

Nowopowstały w 2018 roku, 3-piętrowy budynek z mieszkaniami na wynajem o łącznej powierzchni mieszkaniowej 447 m2. Lokale na ostatnim piętrze wyposażone są w antresole z bezpośrednim doświetleniem światłem dziennym. Mieszkania będą oferowane do najmu w wakacje 2018. Na tej inwestycji Inwestorzy Mzuri CFI 1 zarobili 19,7% w skali roku.

Nowa Targowa Nowa Targowa 2
Zostaw kontakt – oddzwonimy do Ciebie
 

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mzuri Sp. z o.o. Al. Niepodległości 221 lok. 1 02-087 Warszawa, na potrzeby wiadomości e-mail. Nadmieniam, iż jestem świadomy/a przysługujących mi praw wynikających z przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922.), w szczególności, iż mam prawo wglądu do swoich danych, do ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania. Dane zbierane są w celach marketingowych.Dziękujemy! Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h

Skontaktuj się z nami