Bądź na bieżąco! Subskrybuj nasz newsletter
Mzuri CFI Alfa to kolejna inwestycyjna spółka celowa w ramach inicjatywy Mzuri CFI. 

Mzuri CFI Alfa realizuje tzw. „emerytalny" model inwestycyjny. Jest to kolejne narzędzie przeznaczone dla osób pragnących osiągnąć wolność finansową. W grudniu 2015 roku zakończył się nabór kapitału do Mzuri CFI Alfa.

Mzuri CFI Alfa to wehikuł stworzony dla klientów naszego partnera – CFI Group. Razem z naszym partnerem uzgodniliśmy, że inwestowanie w Mzuri CFI Alfa udostępnimy również dla klientów i sympatyków Mzuri.

Mzuri CFI Alfa nabywa portfel mieszkań na wynajem oraz kupuje pojedyncze mieszkania w celu ich wyremontowania i sprzedania po podniesieniu ich wartości.

Przez 5 lat całość zysku będzie re-inwestowana w rozbudowę portfela mieszkań na wynajem. Spodziewany wzrost wartości majątku po 5 latach może przekroczyć 50%. Po tym okresie zyski z najmu będą regularnie wypłacane Inwestorom, co przełoży się na roczny zwrot w wysokości ok. 10%.


Jak to działa?



Wpłata kapitału





Minimalna wielkość inwestycji to 10.000 zł. Okres zbierania kapitału zakończył się w grudniu 2015 roku. 

Budowa portfela mieszkań i akumulacja kapitału przez 5 lat

Ty nie musisz nic robić. Specjaliści z Mzuri Investments i Mzuri wynajdują okazje inwestycyjne, dokonują zakupu mieszkań, przeprowadzają ich remont a następnie znajdują najemców i sprzedają mieszkanie. Cały zysk wygenerowany przez Spółkę przez pierwsze 5 lat jest reinwestowany w rozbudowę majątku. 
banknote

Wypłata zysków z czynszu najmu



Począwszy od szóstego roku funkcjonowania Spółki, co ok. 4 miesiące będziesz otrzymywać przelew - zaliczkę na poczet dywidendy (pochodzącą z wpłat najemców na rzecz czynszu najmu pomniejszonych o koszty ponoszone przez Spółkę). 

Możesz zakończyć inwestycję w dowolnym momencie

Gdy zdecydujesz o wycofaniu zainwestowanego kapitału, możesz sprzedać swoje udziały lub dokonać ich umorzenia.



Wszystkie działania inwestycyjne Mzuri CFI Alfa są wykonywane przy założeniu ochrony kapitału udziałowców.

Dlaczego inwestować z Mzuri CFI?

  • Ponadprzeciętne zyski w stosunku do alternatywnych inwestycji osiągnięte poprzez wyszukiwanie nieruchomości będących okazją inwestycyjną (np. adaptacja niewykorzystanego poddasza kamienicy do celów mieszkaniowych), wyremontowanie i wynajęcie ich przy równocześnie niskich kosztach własnych.
  • Niska bariera wejścia - niski minimalny udział własny, możliwość zainwestowania i pomnażania kapitału już od 10.000 zł.
  • Duży może więcej - kapitał Mzuri CFI Alfa Sp. z o.o. umożliwia dostęp do większych, okazyjnych transakcji niedostępnych przy niskim kapitale (np. zakup domów lub nawet całych kamienic) oraz dostęp do okazji w całej Polsce.
  • Masz spokój - nie tracisz cennego czasu i nie musisz znać się na inwestowaniu w nieruchomości (nie musisz nawet mieszkać w Polsce!). Zrobią to za Ciebie specjaliści z Grupy Mzuri.
  • Bezpieczeństwo inwestycji – kapitał zabezpieczony realnymi aktywami, dywersyfikacja inwestycji na wiele lokalizacji i typów projektów inwestycyjnych; odpowiedzialność udziałowców wyłącznie do wysokości wniesionego kapitału; Sławek Muturi oraz zarząd Mzuri CFI Alfa też są udziałowcami w Mzuri CFI Alfa.

Udziałowcami Mzuri CFI Alfa sp. z o.o. są:

  • Mzuri Investments sp. z o.o. (wkład 100.000 zł)
  • Inwestorzy prywatni (w sumie ponad 1 mln zł)



Mzuri CFI Alfa w swojej działalności wykorzystuje istniejące kompetencje i zdobyte przez lata doświadczenia Grupy Mzuri:



Mzuri CFI Alfa Sp. z o.o., al. Niepodległości 221 lok. 1, 02-087 Warszawa, kapitał zakładowy 1.422.000 zł, NIP 701-048-50-66, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000558242.