Bądź na bieżąco! Subskrybuj nasz newsletter
Mzuri CFI 2 to kolejna inwestycyjna spółka celowa w ramach inicjatywy Mzuri CFI. 


Strategia inwestowania polega na tym, że po zakupie, remoncie i wynajęciu mieszkań, przychody z najmu są dystrybuowane na bieżąco wśród udziałowców zgodnie z wysokością wniesionego kapitału. Model ten przyniesie corocznie kilkuprocentowy - docelowo nawet ok. 7% zwrot.


Poleć znajomym Mzuri CFI i zyskaj 2,5% od zainwestowanej kwoty! Mzuri CFI wprowadziło program „Poleć znajomym”, w którym każdy może wziąć udział. Program polega na zachęcaniu swoich znajomych, rodziny, przyjaciół do zainwestowania w Mzuri CFI. Jeżeli ktoś polecony przez Was zdecyduje się przystąpić do Mzuri CFI, otrzymacie prowizję w wysokości 2-2,5% od kwoty zainwestowanej przez tę osobę. Szczegóły w regulaminie.Jak to działa?Wpłata kapitału

Zostań wspólnikiem spółki z o.o wpłacając minimum 11.250 zł. Będziesz uprawniony do czerpania zysków osiągniętych z czynszów najmu proporcjonalnie do ilości nabytych udziałów.

Zakup, remont i wynajęcie mieszkańSpecjaliści z Mzuri Investments i Mzuri wynajdują okazje inwestycyjne, dokonują zakupu mieszkań, przeprowadzają ich remont a następnie znajdują najemców. Ty nie musisz nic robić.
banknote

Wypłata zysków z czynszu najmuPo rozpoczęciu wypłat co ok. 4 miesiące będziesz otrzymywać przelew - zaliczkę na poczet dywidendy (pochodzący z wpłat najemców na rzecz czynszu najmu pomniejszonych o koszty ponoszone przez Spółkę).
params

Możliwość zwiększania zainwestowanego kapitału


Przez cały czas masz możliwość zwiększania kwoty, którą inwestujesz. Dzięki temu będziesz otrzymywać coraz większe wypłaty z czynszu najmu.

Możesz zakończyć inwestycję w dowolnym momencie

Gdy zdecydujesz o wycofaniu zainwestowanego kapitału, możesz sprzedać swoje udziały lub dokonać ich umorzenia.Wszystkie działania inwestycyjne Mzuri CFI 2 są wykonywane przy założeniu ochrony kapitału udziałowców.

Dlaczego inwestować z Mzuri CFI?

  • Ponadprzeciętne zyski w stosunku do alternatywnych inwestycji osiągnięte poprzez wyszukiwanie nieruchomości będących okazją inwestycyjną (np. adaptacja niewykorzystanego poddasza kamienicy do celów mieszkaniowych), wyremontowanie i wynajęcie ich przy równocześnie niskich kosztach własnych.
  • Niska bariera wejścia - niski minimalny udział własny, możliwość zainwestowania i pomnażania kapitału już od 11.250 zł.
  • Duży może więcej - kapitał Mzuri CFI 2 Sp. z o.o., który wynosi kilka milionów złotych i rośnie, umożliwi dostęp do większych, okazyjnych transakcji niedostępnych przy niskim kapitale (np. zakup domów lub nawet całych kamienic) oraz dostęp do okazji w całej Polsce.
  • Masz spokój - nie tracisz cennego czasu i nie musisz znać się na inwestowaniu w nieruchomości (nie musisz nawet mieszkać w Polsce!). Zrobią to za Ciebie specjaliści z Grupy Mzuri.
  • Bezpieczeństwo inwestycji – kapitał zabezpieczony realnymi aktywami, dywersyfikacja inwestycji na wiele lokalizacji i typów projektów inwestycyjnych; odpowiedzialność udziałowców wyłącznie do wysokości wniesionego kapitału; Sławek Muturi oraz zarząd Mzuri CFI 2 też są udziałowcami w Mzuri CFI 2.


W celu pobrania pakietu inwestora Mzuri CFI 2 zawierającego wszystkie szczegółowe informacje i wzory dokumentów zapisz się do naszego newslettera wpisując swój adres e-mail w polu nad tytułem tej strony (po zapisaniu pojawi się strona z możliwością pobrania pakietu inwestora).

Udziałowcami Mzuri CFI 2 sp. z o.o. są:

  • Mzuri Investments sp. z o.o. (wkład 100.000 zł)
  • Inwestorzy prywatni

Dnia 6 listopada 2017 roku nastąpiło ósme podwyższenie kapitału Spółki o nowe wpłaty Inwestorów. Tym samym kapitał Spółki osiągnął poziom 3,836 mln złotych. Kolejne podwyższenie kapitału nastąpi w lutym 2018 r.

logotyp poziom 72dpi
Mzuri CFI 2 posiada certyfikat FIRMA WIARYGODNA FINANSOWO wydany przez BIG InfoMonitor działający przy Związku Banków Polskich.

Mzuri CFI 2 w swojej działalności wykorzystuje istniejące kompetencje i zdobyte przez lata doświadczenia Grupy Mzuri:Mzuri CFI 2 Sp. z o.o., al. Niepodległości 221 lok. 1, 02-087 Warszawa, kapitał zakładowy 3.836.000 zł, NIP 701-049-49-12, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000566037.