Zakończyliśmy kolejny nabór inwestorów do Mzuri CFI Śląsk. W spółce jest już ponad 100 wspólników, którzy zainwestowali w górnośląskie kamienice ponad 4,7 mln zł kapitału!

Nie przegap kolejnej subskrypcji! Skontaktuj się nami, bądź zapisz się do naszego newslettera (podaj adres e-mail w polu "Subskrybuj nasz newsletter"), aby być na bieżąco.

Czym jest Mzuri CFI Śląsk?


Mzuri CFI Śląsk replikuje strategię inwestycyjną Mzuri CFI Łódź, ale tym razem dla konurbacji górnośląskiej. Opiera się ona na wykorzystaniu efektów synergii płynących z zakupu kilku kamienic w wąskim przedziale czasowym. Misją Mzuri CFI Śląsk jest rewitalizacja górnośląskiej tkanki mieszkaniowej.

Celem spółki jest budowa portfela nieruchomości poprzez zakup wynajętych kamienic generujących dochód z czynszów, następnie stopniowy remont i podniesienie wartości wybranych budynków, zakończony sprzedażą gotowych lokali lub zatrzymaniem ich w portfelu i wynajmem przy wyższych stawkach czynszu dzięki lepszemu standardowi budynków i mieszkań. Proces ten będzie powtarzany wielokrotnie w celu maksymalizacji zwrotu dla Inwestorów.

Dodatkowo Spółka zajmuje się rewitalizacją niezamieszkałych kamienic, zabudową wolnych działek, jak i nabywaniem oraz wynajmowaniem pojedynczych mieszkań.

Aby poznać Mzuri CFI Śląsk i jej Zarząd, obejrzyj prezentację Mzuri CFI Śląsk z Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

Jak to działa?Wpłata kapitałuMinimalna wielkość inwestycji to 10.000 zł.

Zakupy nieruchomościSpecjaliści z Mzuri Investments zakupią okazje inwestycyjne w postaci nieruchomości na terenie konurbacji górnośląskiej.

Stopniowe podnoszenie wartości


Nieruchomości oraz mieszkania będą stopniowo remontowane, podnosząc standard i wartość budynków.

Sprzedaż lub wynajem mieszkań


Wyremontowane mieszkania będą wynajęte i sprzedane bądź pozostaną wynajęte w portfelu Spółki.
banknote

Regularna wypłata zysku


Spółka będzie regularnie wypłacała dywidendę począwszy od drugiego roku funkcjonowania, z przeciętną prognozowaną stopą zwrotu 7%.

Wszystkie działania inwestycyjne Mzuri CFI Śląsk są wykonywane przy założeniu ochrony kapitału udziałowców.

Dlaczego inwestować z Mzuri CFI Śląsk ?

  • Bezpieczne lokowanie środków - kapitał zabezpieczony realnymi aktywami z wpisem do Księgi Wieczystej, Spółka realizuje zatwierdzoną strategię inwestycyjną, której nie można zmienić bez zgody Wspólników, Spółka nie inwestuje w papiery wartościowe, nie udziela poręczeń ani gwarancji. Grupa Mzuri zrealizowała z powodzeniem dwa projekty flippingowe kamienic (np. Mzuri CFI 1 zakończyło projekty ze zwrotem 13,6% oraz 19,7% w skali roku) oraz jest w trakcie realizacji kilku kolejnych.
  • Ponadprzeciętne zyski w stosunku do alternatywnych inwestycji o równie niskim poziomie ryzyka, osiągniętego poprzez wyszukanie nieruchomości będącej okazją inwestycyjną, wyremontowaniu lub wybudowaniu i odsprzedaży mieszkań przy równocześnie niskich kosztach własnych.
  • Jasno określony cel - remont i budowa nieruchomości na terenie konurbacji górnośląskiej w celu sprzedaży i wynajmu mieszkań. 
  • Niska bariera wejścia - niski minimalny udział własny, możliwość zainwestowania już od 10.000 zł.
  • Udział w najbardziej intratnej formie flippingu (kupna i zyskownej sprzedaży nieruchomości po podniesieniu jej wartości), pomimo relatywnie ograniczonych zasobów finansowych, braku wiedzy i doświadczenia indywidualnego Inwestora.
  • Budowa wolności finansowej - poprzez generowanie stałych dochodow z portfela mieszkan przeznaczonych na wynajem. 
  • Masz spokój - nie tracisz cennego czasu i nie musisz znać się na inwestowaniu w nieruchomości (nie musisz nawet mieszkać w Polsce!). Zrobią to za Ciebie specjaliści z Grupy Mzuri.

Udziałowcami Mzuri CFI Śląsk sp. z o.o. są: 

  • Mzuri Investments Sp. z o.o.
  • Mzuri Sp. z o.o.
  • Inwestorzy indywidualniMzuri CFI Śląsk w swojej działalności wykorzystuje istniejące kompetencje i zdobyte przez lata doświadczenie Grupy Mzuri:Mzuri CFI Śląsk Sp. z o.o. (w KRS jeszcze jako Mzuri CFI 8 Sp. z o.o.), al. Niepodległości 221 lok. 1, 02-087 Warszawa, kapitał zakładowy 100.000 zł, NIP 701-045-34-80, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000533274.
Obejrzyj zapis spotkania z inwestorami, które odbyło sie 17 stycznia w Łodzi

Kliknij tutaj!
Zostaw kontakt – oddzwonimy do Ciebie
 

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mzuri Sp. z o.o. Al. Niepodległości 221 lok. 1 02-087 Warszawa, na potrzeby wiadomości e-mail. Nadmieniam, iż jestem świadomy/a przysługujących mi praw wynikających z przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922.), w szczególności, iż mam prawo wglądu do swoich danych, do ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania. Dane zbierane są w celach marketingowych.Dziękujemy! Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h

Skontaktuj się z nami