Obejrzyj krótki filmik promujący Mzuri CFI Łódź: Kliknij tutaj!

Obejrzyj zapis spotkania z inwestorami, które odbyło sie 17 stycznia w Łodzi: Kliknij tutaj!

Mzuri CFI Łódź prowadzi nową, ambitną strategię inwestycyjną, która opiera się na wykorzystaniu efektów synergii płynących z zakupu kilku kamienic w wąskim przedziale czasowym w aglomeracji łódzkiej. Misją Mzuri CFI Łódź jest rewitalizacja łódzkiej tkanki mieszkaniowej.

Celem spółki jest budowa portfela nieruchomości poprzez zakup wynajętych kamienic generujących dochód z czynszów, następnie stopniowy remont i podniesienie wartości wybranych budynków, zakończony sprzedażą gotowych lokali lub zatrzymaniem ich w portfelu. Proces ten będzie powtarzany wielokrotnie w celu maksymalizacji zwrotu dla Inwestorów.

Dodatkowo Spółka zajmuje się rewitalizacją niezamieszkałych kamienic, zabudową wolnych działek, jak i nabywaniem oraz wynajmowaniem pojedynczych mieszkań.

Jak to działa? 

Wpłata kapitałuMinimalna wielkość inwestycji to 10.000 zł.

Zakup budynku i remont


Specjaliści z Mzuri Investments zakupią i wyremontują okazje inwestycyjne w postaci nieruchomości na terenie aglomeracji łódzkiej.

Sprzedaż lub wynajem mieszkań


Wyremontowane mieszkania będą wynajęte i sprzedane bądź pozostaną wynajęte w portfelu Spółki.
banknote

Regularna wypłata zysku


Spółka będzie regularnie wypłacała dywidendę począwszy od drugiego roku funkcjonowania, z przeciętną prognozowaną stopą zwrotu 7%.
Wszystkie działania inwestycyjne Mzuri CFI Łódź są wykonywane przy założeniu ochrony kapitału udziałowców.

Dlaczego inwestować z Mzuri CFI Łódź ?

  • Bezpieczne lokowanie środków - kapitał zabezpieczony realnymi aktywami z wpisem do Księgi Wieczystej, Spółka realizuje zatwierdzoną strategię inwestycyjną, której nie można zmienić bez zgody Wspólników, Spółka nie inwestuje w papiery wartościowe, nie udziela poręczeń ani gwarancji.Grupa Mzuri zrealizowała z powodzeniem dwa projekty flippingowe kamienic (np. Mzuri CFI 1 zakończyło projekt ze zwrotem 13,6% w skali roku) oraz jest w trakcie realizacji kilku kolejnych.
  • Ponadprzeciętne zyski w stosunku do alternatywnych inwestycji o równie niskim poziomie ryzyka, osiągnięte poprzez wyszukanie nieruchomości będącej okazją inwestycyjną, wyremontowaniu lub wybudowaniu i odsprzedaży mieszkań przy równocześnie niskich kosztach własnych.
  • Jasno określony cel - remont i budowa  nieruchomości na terenie łódzkiej aglomeracji w celu sprzedaży i wynajmu mieszkań. 
  • Niska bariera wejścia - niski minimalny udział własny, możliwość zainwestowania już od 10.000 zł.
  • Udział w najbardziej intratnej formie flippingu (kupna i zyskownej sprzedaży nieruchomości po podniesieniu jej wartości), pomimo relatywnie ograniczonych zasobów finansowych, braku wiedzy i doświadczenia indywidualnego Inwestora.
  • Budowa wolności finansowej - poprzez generowanie stałych dochodow z portfela mieszkan przeznaczonych na wynajem. 
  • Masz spokój - nie tracisz cennego czasu i nie musisz znać się na inwestowaniu w nieruchomości (nie musisz nawet mieszkać w Polsce!). Zrobią to za Ciebie specjaliści z Grupy Mzuri.

Udziałowcami Mzuri CFI Łódź sp. z o.o. są: 

  • Mzuri Investments Sp. z o.o.
  • Mzuri Sp. z o.o.
  • Inwestorzy indywidualniMzuri CFI Łódź w swojej działalności wykorzystuje istniejące kompetencje i zdobyte przez lata doświadczenie Grupy Mzuri:Mzuri CFI Łódź Sp. z o.o., ul. Dowborczyków 25, 90-019 Łódź, kapitał zakładowy 5.025.000 zł
Obejrzyj zapis spotkania z inwestorami, które odbyło sie 17 stycznia w Łodzi

Kliknij tutaj!
Zostaw kontakt – oddzwonimy do Ciebie
 

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mzuri Sp. z o.o. Al. Niepodległości 221 lok. 1 02-087 Warszawa, na potrzeby wiadomości e-mail. Nadmieniam, iż jestem świadomy/a przysługujących mi praw wynikających z przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922.), w szczególności, iż mam prawo wglądu do swoich danych, do ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania. Dane zbierane są w celach marketingowych.Dziękujemy! Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h

Skontaktuj się z nami