Mzuri CFI 4 to kolejna inwestycyjna spółka celowa w ramach inicjatywy Mzuri CFI. 


Mzuri CFI 4 powtarza strategię inwestycyjną stosowaną z powodzeniem przez Mzuri CFI 1 - zainwestuje w zakup i remont budynków w celu utworzenia w nich mieszkań na wynajem i ich sprzedania.

Nieruchomości została już wytypowana, zidentyfikowana i zakupiona - jest to dom w Warszawie na Okęciu. Po wyodrębnieniu w nim lokali, zostaną one sprzedane, co przyzniesie zysk Wspólnikom Mzuri CFI 4 w wysokości ok. 12% w skali roku (w wariancie konserwatywnym). 

Ponadto istnieje możliwość wykorzystania dodatkowego potencjału działki, na której stoi dom – przy dodatkowej zabudowie gruntu zwrot możliwy do uzyskania przez Wspólników osiągnąć może nawet 30% w skali roku. Inwestycja wtedy przedłużyłaby się o około 1 rok.

W związku z pozyskaniem od Inwestorów deklaracji wpłat kapitału na poziomie 7 milionów złotych, cel Spółki został rozszerzony o zakup i remont kolejnych nieruchomości m.in. w Warszawie i Krakowie w celu wykorzystania zebranej puli i zminimalizowania konieczności przeprowadzenia redukcji zapisów na udziały wśród Inwestorów, którzy zadeklarowali wpłaty.

Jak to działa? 

Wpłata kapitału

Minimalna wielkość inwestycji to 10.000 zł. Okres zbierania kapitału zakończył się we wrześniu 2016 roku.

Zakup domu, remont i sprzedaż mieszkań


Specjaliści z Mzuri Investments zidentyfikowali już okazje inwestycyjne w postaci budynków w Warszawie i w Krakowie. Nieruchomości zostaną nabyte i wyremontowane, a wydzielone w nich mieszkania zostaną sprzedane Inwestorom chcącym czerpać zyski z najmu.
banknote

Wypłata zysku i likwidacja SpółkiPo zakończonych remontach nastąpi rozliczenie projektu, wypłata zysku Wspólnikom i likwidacja spółki Mzuri CFI 4.

Wszystkie działania inwestycyjne Mzuri CFI 4 są wykonywane przy założeniu ochrony kapitału udziałowców.

Dlaczego inwestować z Mzuri CFI 4?

  • Bezpieczne lokowanie środków - kapitał zabezpieczony realnymi aktywami z wpisem do Księgi Wieczystej, Spółka realizuje zatwierdzoną strategię inwestycyjną, której nie można zmienić bez zgody Wspólników, Spółka nie inwestuje w papiery wartościowe, nie udziela poręczeń ani gwarancji.
  • Ponadprzeciętne zyski w stosunku do alternatywnych inwestycji o równie niskim poziomie ryzyka, osiągnięte poprzez wyszukanie nieruchomości będącej okazją inwestycyjną, wyremontowaniu i odsprzedaży mieszkań przy równocześnie niskich kosztach własnych.
  • Jasno określony cel - remont konkretnych nieruchomości w celu sprzedaży mieszkań na wynajem. Możliwość nadbudowy istniejących budynków lub dobudowania nowego na istniejącej działce.
  • Niska bariera wejścia - niski minimalny udział własny, możliwość zainwestowania już od 10.000 zł.
  • Udział w najbardziej intratnej formie flippingu (kupna i zyskownej sprzedaży nieruchomości po podniesieniu jej wartości), pomimo relatywnie ograniczonych zasobów finansowych, braku wiedzy i doświadczenia indywidualnego Inwestora.
  • Masz spokój - nie tracisz cennego czasu i nie musisz znać się na inwestowaniu w nieruchomości (nie musisz nawet mieszkać w Polsce!). Zrobią to za Ciebie specjaliści z Grupy Mzuri.

Udziałowcami Mzuri CFI 4 Sp. z o.o. są:

  • Mzuri Investments Sp. z o.o.
  • Mzuri Sp. z o.o.
  • Inwestorzy indywidualniMzuri CFI 4 w swojej działalności wykorzystuje istniejące kompetencje i zdobyte przez lata doświadczenie Grupy Mzuri:Mzuri CFI 4 Sp. z o.o., al. Niepodległości 221 lok. 1, 02-087 Warszawa, kapitał zakładowy 6.327.000 zł, NIP 701-056-20-51, XII Wydział Gospodarczy KRS0000609197.
Zostaw kontakt – oddzwonimy do Ciebie
 

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mzuri Sp. z o.o. Al. Niepodległości 221 lok. 1 02-087 Warszawa, na potrzeby wiadomości e-mail. Nadmieniam, iż jestem świadomy/a przysługujących mi praw wynikających z przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922.), w szczególności, iż mam prawo wglądu do swoich danych, do ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania. Dane zbierane są w celach marketingowych.Dziękujemy! Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h

Skontaktuj się z nami