Procedura inwestowania:

  • Po zapisaniu się do naszego newslettera (wpisując adres e-mail w polu nad tytułem tej strony), pojawi się możliwość pobrania pakietu inwestora Mzuri CFI 11 zawierającego szczegółową prezentację oferty i wzory umów.
  • Podpisz przedwstępną umowę objęcia udziałów i wyślij skan do Mzuri CFI 11 (biuro@mzuricfi.pl). W ciągu kilku dni odeślemy Ci skan obustronnie podpisanej umowy. 
  • W ciągu 5 dni od otrzymania od Mzuri CFI 11 obustronnie podpisanej przedwstępnej umowy objęcia udziałów dokonaj wpłaty całości zadeklarowanego kapitału na numer konta Mzuri CFI 11 wskazany w przedwstępnej umowie objęcia udziałów.
  • W ciągu 7 dni od otrzymania od Mzuri CFI 11 obustronnie podpisanej przedwstępnej umowy objęcia udziałów dostarcz do siedziby Mzuri CFI 11 w Warszawie pełnomocnictwo sporządzone przez notariusza* (ściśle wg wzoru przekazanego przez Mzuri CFI 11). Pełnomocnictwo może być dostarczone do siedziby Mzuri CFI 11 osobiście lub - z odpowiednim wyprzedzeniem – kurierem.
  • Do 15 grudnia 2018 r. inwestor otrzymuje dostęp do Strefy Inwestora, gdzie znajdzie aktualne informacje i dokumenty na temat procesu inwestycyjnego.
  • Inwestor przystępując do Mzuri CFI 11 staje się wspólnikiem w Spółce. Objęcie udziałów następuje ok. raz na 4 miesiące. 

* W przypadku Inwestorów mieszkających za granicą pełnomocnictwo może być sporządzone w formie wymaganej przez prawo kraju zamieszkania. Zwykle będzie to forma notarialnego poświadczenia podpisu.

Przyjmujemy deklaracje do momentu zebrania pełenj wymaganej kwoty, jendak nie dłużej niż do 28 października 2018 r. do godz. 23:59!

Zostaw kontakt – oddzwonimy do Ciebie
 

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mzuri Sp. z o.o. Al. Niepodległości 221 lok. 1 02-087 Warszawa, na potrzeby wiadomości e-mail. Nadmieniam, iż jestem świadomy/a przysługujących mi praw wynikających z przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922.), w szczególności, iż mam prawo wglądu do swoich danych, do ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania. Dane zbierane są w celach marketingowych.Dziękujemy! Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h

Skontaktuj się z nami