Nabór do Mzuri CFI 11 zakończyliśmy sukcesem. Zebraliśmy całe 4,3 mln zł kapitału potrzebne do zrealizowania inwestycji!


Mzuri CFI 11 - w kilku słowach


Mzuri CFI 11 powtarza strategię inwestycyjną stosowaną z powodzeniem przez Mzuri CFI 1 - zainwestuje w zakup i remont budynków w celu utworzenia w nich mieszkań na wynajem i ich sprzedania.

Mzuri CFI 11 została powołana celem przeprowadzenia remontu i nadbudowy kamienicy zlokalizowanej na warszawskiej Pradze przy ul. Kordeckiego 27.

Oczekiwana stopa zwrotu z inwestycji to ok. 10,1% w stosunku rocznym, a oczekiwany czas trwania inwestycji w tym wariancie to ok. 14 miesięcy.

Jak to działa? 

Wpłata kapitału

Minimalna wielkość inwestycji to 10.000 zł.

Zakup domu, remont i sprzedaż mieszkań

Specjaliści z Mzuri Investments zidentyfikowali już okazję inwestycyjną w postaci nieruchomości w Warszawie przy ul. Kordeckiego 27. Budynek został nabyty, zostanie wyremontowany i nadbudowany, a wydzielone w nich mieszkania zostaną sprzedane Inwestorom chcącym czerpać zyski z najmu.

banknote

Wypłata zysku i likwidacja Spółki

Po zakończonych pracach budowlanych nastąpi rozliczenie projektu, wypłata zysku Wspólnikom i likwidacja spółki Mzuri CFI 11.Dlaczego inwestować z Mzuri CFI 11?

  • Bezpieczne lokowanie środków - kapitał zabezpieczony realnymi aktywami z wpisem do Księgi Wieczystej, Spółka realizuje zatwierdzoną strategię inwestycyjną, której nie można zmienić bez zgody Wspólników, Spółka nie inwestuje w papiery wartościowe, nie udziela poręczeń ani gwarancji.Grupa Mzuri zrealizowała z powodzeniem dwa projekty flippingowe kamienic (np. Mzuri CFI 1 zakończyło projekt ze zwrotem 13,6% w skali roku) oraz jest w trakcie finalizacji kilku kolejnych.
  • Ponadprzeciętne zyski w stosunku do alternatywnych inwestycji o równie niskim poziomie ryzyka, osiągnięte poprzez wyszukanie nieruchomości będącej okazją inwestycyjną, wyremontowaniu lub wybudowaniu i odsprzedaży mieszkań przy równocześnie niskich kosztach własnych.
  • Jasno określony cel - remont i budowa konkretnych nieruchomości w celu sprzedaży mieszkań na wynajem. 
  • Niska bariera wejścia - niski minimalny udział własny, możliwość zainwestowania już od 10.000 zł.
  • Udział w najbardziej intratnej formie flippingu (kupna i zyskownej sprzedaży nieruchomości po podniesieniu jej wartości), pomimo relatywnie ograniczonych zasobów finansowych, braku wiedzy i doświadczenia indywidualnego Inwestora.
  • Masz spokój - nie tracisz cennego czasu i nie musisz znać się na inwestowaniu w nieruchomości (nie musisz nawet mieszkać w Polsce!). Zrobią to za Ciebie specjaliści z Grupy Mzuri.

Udziałowcami Mzuri CFI 6 Sp. z o.o. są:

  • Mzuri Investments Sp. z o.o.
  • Mzuri Sp. z o.o.
  • Inwestorzy indywidualniMzuri CFI 11 w swojej działalności wykorzystuje istniejące kompetencje i zdobyte przez lata doświadczenie Grupy Mzuri:Mzuri CFI 11 Sp. z o.o., al. Niepodległości 221 lok. 1, 02-087 Warszawa, kapitał zakładowy 20.000 zł.
Zostaw kontakt – oddzwonimy do Ciebie
 

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mzuri Sp. z o.o. Al. Niepodległości 221 lok. 1 02-087 Warszawa, na potrzeby wiadomości e-mail. Nadmieniam, iż jestem świadomy/a przysługujących mi praw wynikających z przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922.), w szczególności, iż mam prawo wglądu do swoich danych, do ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania. Dane zbierane są w celach marketingowych.Dziękujemy! Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h

Skontaktuj się z nami