Bądź na bieżąco! Subskrybuj nasz newsletter
Mzuri CFI 11 powtarza strategię inwestycyjną stosowaną z powodzeniem przez Mzuri CFI 1 - zainwestuje w zakup i remont budynków w celu utworzenia w nich mieszkań na wynajem i ich sprzedania.

Mzuri CFI 11 została powołana celem przeprowadzenia remontu i nadbudowy kamienicy zlokalizowanej na warszawskiej Pradze przy ul. Kordeckiego 27.

Oczekiwana stopa zwrotu z inwestycji to ok. 10,1% w stosunku rocznym, a oczekiwany czas trwania inwestycji w tym wariancie to ok. 14 miesięcy.

Przyjmujemy deklaracje do momentu zebrania pełnej kwoty wymaganej do przeprowadzenia inwestycji, tj. 4,3 mln zł, jednak nie dłużej niż do 28 października.

Do dnia 3.10.2018 Mzuri CFI 11 zebrało deklaracje od 30 Inwestorów, którzy wniosą do spółki ponad 2 mln zł kapitału.

Jak to działa? 

Wpłata kapitału

Minimalna wielkość inwestycji to 10.000 zł.

Zakup domu, remont i sprzedaż mieszkań

Specjaliści z Mzuri Investments zidentyfikowali już okazję inwestycyjną w postaci nieruchomości w Warszawie przy ul. Kordeckiego 27. Budynek został nabyty, zostanie wyremontowany i nadbudowany, a wydzielone w nich mieszkania zostaną sprzedane Inwestorom chcącym czerpać zyski z najmu.

banknote

Wypłata zysku i likwidacja Spółki

Po zakończonych pracach budowlanych nastąpi rozliczenie projektu, wypłata zysku Wspólnikom i likwidacja spółki Mzuri CFI 11.Dlaczego inwestować z Mzuri CFI 11?

  • Bezpieczne lokowanie środków - kapitał zabezpieczony realnymi aktywami z wpisem do Księgi Wieczystej, Spółka realizuje zatwierdzoną strategię inwestycyjną, której nie można zmienić bez zgody Wspólników, Spółka nie inwestuje w papiery wartościowe, nie udziela poręczeń ani gwarancji.Grupa Mzuri zrealizowała z powodzeniem dwa projekty flippingowe kamienic (np. Mzuri CFI 1 zakończyło projekt ze zwrotem 13,6% w skali roku) oraz jest w trakcie finalizacji kilku kolejnych.
  • Ponadprzeciętne zyski w stosunku do alternatywnych inwestycji o równie niskim poziomie ryzyka, osiągnięte poprzez wyszukanie nieruchomości będącej okazją inwestycyjną, wyremontowaniu lub wybudowaniu i odsprzedaży mieszkań przy równocześnie niskich kosztach własnych.
  • Jasno określony cel - remont i budowa konkretnych nieruchomości w celu sprzedaży mieszkań na wynajem. 
  • Niska bariera wejścia - niski minimalny udział własny, możliwość zainwestowania już od 10.000 zł.
  • Udział w najbardziej intratnej formie flippingu (kupna i zyskownej sprzedaży nieruchomości po podniesieniu jej wartości), pomimo relatywnie ograniczonych zasobów finansowych, braku wiedzy i doświadczenia indywidualnego Inwestora.
  • Masz spokój - nie tracisz cennego czasu i nie musisz znać się na inwestowaniu w nieruchomości (nie musisz nawet mieszkać w Polsce!). Zrobią to za Ciebie specjaliści z Grupy Mzuri.

Udziałowcami Mzuri CFI 6 Sp. z o.o. są:

  • Mzuri Investments Sp. z o.o.
  • Mzuri Sp. z o.o.
  • Inwestorzy indywidualniMzuri CFI 11 w swojej działalności wykorzystuje istniejące kompetencje i zdobyte przez lata doświadczenie Grupy Mzuri:Mzuri CFI 11 Sp. z o.o., al. Niepodległości 221 lok. 1, 02-087 Warszawa, kapitał zakładowy 20.000 zł.