Mzuri CFI4

Spółka Mzuri CFI 4 realizuje strategię deweloperską, polegającą na remoncie i rozbudowie trzech budynków – dwóch w Warszawie i jednego w Lublinie. Poszczególne lokale w tych budynkach zostaną  wykończone i wyposażone pod kątem wynajmu, a następnie sprzedane inwestorom zainteresowanym posiadaniem portfela mieszkań na wynajem.

Spółka zamknęła zbieranie kapitału we wrześniu 2016 r. Łącznie zebrano 6,3 mln zł.

Jak w praktyce działa Mzuri CFI4?

Wpłata kapitału

Inwestujesz minimum 10 000 zł i zostajesz udziałowcem spółki.
Nabór zakończył się we wrześniu 2016 roku.

Zakup budynku, remont i sprzedaż mieszkań

Zakup starannie wybranych nieruchomości, ich remont i sprzedaż poszczególnych mieszkań inwestorom chcącym czerpać zyski z najmu.

Wypłata zysku i likwidacja spółki

Po zakończeniu projektów nastąpi ich rozliczenie, wypłata zysku wspólnikom i likwidacja spółki Mzuri CFI 4.

Zainteresowany podobnymi inwestycjami?
Napisz do nas!


10-50 tys. zł51-100 tys. zł101-150 tys. zł151-200 tys. złpowyżej 200 tys. zł

Administratorem Państwa danych osobowych jest Mzuri Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Niepodległości 221/1, NIP: 1132868291.

więcej

Przekazane dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak będzie to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: odo@mzuri.pl. Więcej w naszej Polityce prywatności.

mniejSkontaktuj się z nami