Działając na specjalne zlecenie grup inwestorskich Mzuri CFI przygotowuje i prowadzi przeznaczone dla nich spółki inwestujące na rynku mieszkań na wynajem.
Określona grupa inwestorów lub instytucja ich reprezentująca może zgłosić się do nas w celu uruchomienia dedykowanego modelu inwestycyjnego Mzuri CFI.

Po przeanalizowaniu preferencji inwestycyjnych i potrzeb inwestorów, Mzuri CFI tworzy odpowiednią strategię inwestycyjną, dobiera formę prawną przedsięwzięcia, organizuje cały proces rejestracji spółki, a następnie nią zarządza i realizuje uzgodnioną strategię inwestowania.

Jeżeli są Państwo zainteresowani utworzeniem spółki dla konkretnej grupy inwestorskiej przy współpracy z Mzuri CFI, prosimy o kontakt.
Zostaw kontakt – oddzwonimy do Ciebie
 

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mzuri Sp. z o.o. Al. Niepodległości 221 lok. 1 02-087 Warszawa, na potrzeby wiadomości e-mail. Nadmieniam, iż jestem świadomy/a przysługujących mi praw wynikających z przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922.), w szczególności, iż mam prawo wglądu do swoich danych, do ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania. Dane zbierane są w celach marketingowych.Dziękujemy! Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h

Skontaktuj się z nami